Blacharstwo

 

Lakiernictwo

 

Biuro obsługi klienta

Na czterech stanowiskach korzystamy z dwóch ram firmy Autorobot, zgrzewarki trójfazowej Scorpion, zgrzewarki i lutospawarki Cellette oraz urządzenia Air-Puller.

Prócz tego posiadamy bezprzewodowe komputerowe urządzenie pomiarowe i mini ramy firmy Autorobot, a także podnośnik do ram naprawczych Autorobot. Blacharstwem zajmują się wysoko wyspecjalizowani pracownicy, znający dzięki szkoleniom wiedzę o najnowszych technologiach. Naprawiamy samochody wszystkich marek, zarówno osobowe, jak i dostawcze.

 

Korzystamy z wartościowych produktów firmy CSV, w której regularnie szkolą się nasi pracownicy.

Dysponujemy mieszalnikiem lakierów wodnych firmy R-M, pistoletami lakierniczymi Devilbiss GTI, pneumatyczną szlifierką  oscylacyjno-rotacyjną i bezpyłową komorą lakierniczą Nova Verta. Samochodami (osobowymi i dostawczymi wszystkich marek) zajmuje się dwóch lakierników wiodących oraz dwóch pomocników. 

 

Dział obsługi klienta prowadzony jest przez wykwalifikowanych pracowników, a także doświadczonego byłego rzeczoznawcę firmy ubezpieczeniowej i specjalistę do spraw zarządzania logistycznego. Przygotowujemy uznawane przez firmy ubezpieczeniowe kosztorysy napraw samochodowych Audatex. Zawarliśmy umowę z firmą Uniqua w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych.

Usługi dodatkowe: zapewniamy holowanie aut osobowych z miejsca wypadku do serwisu, wynajmujemy auta zastępcze, posiadamy myjnię.